Advert

Arz Led Ekran

Led, led ekran ,grafik led ekran ,iç mekan led ekran ve dış mekan led ekran satışı yanında led ekran kiralama da en iyi led ekran fiyatları Arz Reklam'da.

Arz Led Ekran
Arz Led Ekran Bedrettin Sağdıç
Bu içerik 1115 kez okundu.
Advert

ARZ LED Toptan bayilerine bayi taleplerine göre led ekran çözümleri üretmektedir.Tamamen müşteri memnuniyeti , kaliteli ürün tedariği , uygun fiyat konuları firmamızın öncelikleri takip etmiş olduğu konulardır. Bu konularda sürekli  çalışmalar araştırmalar yaparak yeni ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.  Bayilerimize ister komple hazır sistem ister parça satışı yapmaktayız. Bayilerimizin üretim atölyesi, teknik personel gibi yatırımlara girmeden kendi atölyesinde üretim yapar gibi atölyemizde üretim yaptırarak satışını yapması bayilerimizin en büyük avantajıdır.  Üretimimizde bayilerimizden artı bir işçilik fiyatı almamaktayız.

Sadece malzeme ücreti ödeyerek üretim yaptırmaktadırlar. Malzemeleri kendi üretimlerini yaptıklarındada aynı fiyatlara hatta sürüm nedeni ile daha pahalıya almaları maliyet artışına sebep vermektedir.  Bayilerimiz; düşündüklerinde üretim atölyemizi verdikleri siparişlerde kullanarak atölye kirası , stopajı, elektriği, teknik eleman maaşı, sigortası ve sarf malzemeleri sürüm olarak bizden daha pahalıya temin etmeleri maliyetlere yansıyacak kar marjlarını düşürecek ve hatta satışı azaltacaktır.

Bayilerimiz isterlerse tüm parçaları sarf malzemeler hariç bizden tedarik edebilirler. Perakende satışlarımızı bayimiz olmayan illere yapmaktayız. Diğer tümn bayimiz olan illerde en yakın bayimize yönlendirme yapmaktayız. Sistemimiz ile bayilerimiz maksimum kazanç yapacak bayilerimiz kazandıkça bizde kazanacağız. Perakende satışlarımızda müşterilerimiz kaliteyi uygun fiyata temin edebilecekler.

İmalatlarımız;

  • Ürün imalat planlaması
  • İmalatın gerçekleştirilmesi
  • İlk kontrol ve test
  • 24 saat testi
  • Sızdırmazlık standartı çalışması
  • Son kalite kontrol raporu
  • Paketleme ve kargo teslimi

Önemli olan kaliteyi uygun fiyata hızlı teslim etmektir. Güvenirlik, uzun yılların verdiği tecrübe, güçlü referanslarımız bizim en iyi vitrinimizdir.

led ekran arz reklam arz led ekran
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL EDEBALİ ŞEHİR KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ’NÜ KUTLADI
ÖZEL EDEBALİ ŞEHİR KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ’NÜ KUTLADI
MHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI TALHA ÖZKAN’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
MHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI TALHA ÖZKAN’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI