Advert

YAŞANAN KAVGA BİR BÜFENİN GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Bilecik'te bir grup arasındaki kavgada park halindeki 2 araç hasar görürken, çevre esnafı sürekli yaşanan ve huzur kaçıran bu durum karşısında bir önlem alınmasını bekliyor.

YAŞANAN KAVGA BİR BÜFENİN GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI
YAŞANAN KAVGA BİR BÜFENİN GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI İbrahim Rafet Sünetci
Bu içerik 5993 kez okundu.
Advert

  Bilecik'te bir grup arasındaki kavgada park halindeki 2 araç hasar görürken, çevre esnafı sürekli yaşanan ve huzur kaçıran bu durum karşısında bir önlem alınmasını bekliyor.

 

 

  Alınan bilgilere Merkez Teyfikbey Caddesi üzerinde Afgan oldukları söylenen bir gurubun kavgası büyüyerek Şehitler Parkı önüne kadar devam etti. Bu esnada kaçanları Şehitler Parkı önünde yakalayan diğer grup burada şahısları darp etti. Yaşanan kavgada Şehitler Parkı karşısında bulunan bir büfenin güvenlik kameralarına yansıdı. Kavga esnasında büfe önünde park halinde bulunan iş yeri sahibin Şerafettin Özmar ile bir vatandaşın araçları hasar gördü.

 

 

  "Huzurunu kaçırıyorlar, millet parka gelemiyor"

 

  Aracı hasar gören iş yeri sahibin Şerafettin Özmar, bu Afganlı grubun bayramdan önce de kavga ettiklerini anlatarak, "Burada millet parka bile gelmiyor şuanda. Bayramda yine kavga ettiler. Bizim buzdolabındaki şişeleri düşürdüler. Camları kıracaklardı. Bugün arabama zarar verdiler, kapıyı yamulttular. Ne bunlar yani? Nasıl misafir bunlar, nasıl misafirperverlik? Böyle şey olur mu?

 

 

  Bilmiyoruz ki toplu olarak geliyorlar, burada kavga ediyorlar. Milletin huzurunu kaçırıyorlar. Buna bir önlem alınsın. Bilecik’i terk etsin gitsinler. Yoksa millet ayaklanacak böyle olursa. Zarar veriyorlar, malımıza zarar verdiler işte. Dükkanımıza da zarar verdiler geçen ki kavgalarında. Biz ne yapacağız bunları, çaresi ne bunların bulsunlar" dedi.

 

bilecik kavga afgan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SAMET     2017-10-16 Yetkililerin önlem alması için illa birilerinin ölmesimi gerekiyor
Bozuyuklu     2017-10-15 Seçimlerde oy verdiğin parti getirdi onları şimdi şikayet etmeyeceksin onlar senin kardeslerin
Suat Ünsal     2017-10-14 Derhal sınır dışı edilmeliler. Sürü halinde hayvan gibi geziyorlar. Bunlar yüzünden kadınlar dışarı çıkamıyor . Belediyede acilen duruma el atmalı. İkamet izni verilmemeli. Bu nedir yaa. Aznüfuslu şehrimizin yarısı Suriyeli diğer yarısı Afgan. Bilecikliler olarak azınlık kaldık. Şehrimizin de içine ediyorlar. AKP yaptı şimdide AKP temizlemeli.
misafir     2017-10-14 bunlar şerefsiz rahat durmuyorlar
Bilecikli     2017-10-14 Bu millete müstahak...Olurmu ya onlar bizim kardesimiz sadece oradami pazarda camilerde parklarda bize yer yok artik o kadar gucluler ise gitsinler vatanlarinda savaşsinlar bizim askerlerimiz sehit olmasin...
Sedat koç     2017-10-14 Sayın öznar bunları basın aracılığı ile değil yıllardır arkasında durduğunuz yerel ve genel siyasi oteriteye anlatırsanız daha iyi sonuç alırsınız.
Erdem     2017-10-14 Bu Afganlı Suriyeli istemiyoruz lanet olasicalar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EGİTİM BİR-SEN'DEN NATO AÇIKLAMASI
EGİTİM BİR-SEN'DEN NATO AÇIKLAMASI
TİYATRONUN USTA İSİMLERİ BİLECİK’TE SAHNE ALDI
TİYATRONUN USTA İSİMLERİ BİLECİK’TE SAHNE ALDI