Advert

BİLECİK ADINA ÖNEMLİ ZİYARET

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal'ı ziyaret etti.

BİLECİK ADINA ÖNEMLİ ZİYARET
BİLECİK ADINA ÖNEMLİ ZİYARET İbrahim Rafet Sünetci
Bu içerik 222 kez okundu.

  Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Belediye Başkanı Selim Yağcı ve AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık  Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal'ı ziyaret etti. 

 

 

  Gerçekleştirilen ziyarette; Yenişehir-Bilecik yolunun yapım çalışmaları başta olmak üzere Bilecik'e ilişkin birçok konu görüşüldü. Belediye Başkanı Selim Yağcı, gerçekleştirilen ziyaret ile Bilecik adına önemli bir ziyaret olduğunu belirterek; ''Bugün ilimizin köklü sorunu haline gelen Yenişehir-Bilecik yolu ve devamında yapılacak olan Bursa yolunu Eskişehir yoluna bağlayacak çevre yolu projesi başta olmak üzere yol sorunlarımızın çözümü ve  Yenişehir yolunun bir an önce tamamlanması ve diğer sorunların çözümünde mutabakat sağladık,şehrimize hayırlı olsun. Katkıları sebebiyle valimize, vekilimize, il başkanımıza ve genel müdürümüze teşekkür ediyorum" dedi.

bilecik ivali belediye başkanı ziyaret karayoları genel müdürü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YAĞCI, SÜNNET MERASİMİNE KATILDI
BAŞKAN YAĞCI, SÜNNET MERASİMİNE KATILDI
BİLECİK BELEDİYESİ MÜZİK KURSLARI 23 EKİM’DE BAŞLIYOR
BİLECİK BELEDİYESİ MÜZİK KURSLARI 23 EKİM’DE BAŞLIYOR