Advert

GECE 24.00'A KADAR HIZMET VERİYORLAR

Bilecik'te, 2017-2018 eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber kırtasiye satışlarında yoğunluk yaşanırken, kırtasiyeciler gece 24.00’a kadar hizmet vermeye başladı.

GECE 24.00'A KADAR HIZMET VERİYORLAR
GECE 24.00'A KADAR HIZMET VERİYORLAR İbrahim Rafet Sünetci
Bu içerik 2260 kez okundu.
Advert

Bilecik'te, 2017-2018 eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber kırtasiye satışlarında yoğunluk yaşanırken, kırtasiyeciler gece 24.00’a kadar hizmet vermeye başladı.

 

 

  Bilecik’te kırtasiye ürünleri satan Berrin Yıldırım isimli bayan girişimci okulların açılmasıyla birlikte yoğunluk yaşandığını ve satışların hızlanarak, esnafın yüzünü güldürmeye başladığını ifade etti. Yıldırım, “2017- 2018 eğitim öğretim yılının başlamasıyla beraber bizim de işlerimizde tatlı bir hareketlilik başladı. Kırtasiye sektörüne yeni girdiğimiz halde halkın talebi çok güzel, müşterilerimiz de oldukça yoğun.

 

 

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte işlerimiz beklediğimiz düzeyde ilerliyor. Halkımızı memnun etmeye çalışıyoruz ve memnun etmeye devam edeceğiz. Müşterilerimiz de ürünlerimizden ve bizden memnun olarak ayrılıyorlar. Bizlerde onların bu memnuniyetini üst seviyeye çıkarmak için gece saat 24.00’a kadar hizmet vermeye başladık. İnsanlar fabrikadan saat 20.00’da çıkıyorlar. Eve gidip gelinceye kadar kırtasiyeler kapatıyor. Bizlerde vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alması için bu kararı aldık" dedi.

 

 

Öte yandan, Gazipaşa Mahallesi Yahya Bey Sokak Garanti Bankası arkasında bulunan Emre Kırtasiye’de her 100 TL’lik alışverişe, 10 TL’lik hediye çeki verileceği öğrenildi.

 

bilecik emre kırtasiye yoğunluk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİLECİK BELEDİYESİ KİTAP FUARI KAPILARINI AÇTI
BİLECİK BELEDİYESİ KİTAP FUARI KAPILARINI AÇTI
BAŞKAN YAĞCI’DAN ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETİ
BAŞKAN YAĞCI’DAN ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETİ