Advert

HER KUTLAMAYA SÜNETÇİ MÜCEVHERAT YETER

750 TL VE HER ÜZERİ ALIŞ VERİŞİNİZDE ALTIN SONSUZLUK KÜPESİ HEDİYE

HER KUTLAMAYA SÜNETÇİ MÜCEVHERAT YETER
HER KUTLAMAYA SÜNETÇİ MÜCEVHERAT YETER İbrahim Rafet Sünetci
Bu içerik 2472 kez okundu.
Advert

750 TL VE HER ÜZERİ ALIŞ VERİŞİNİZDE  ALTIN SONSUZLUK KÜPESİ  HEDİYE

HER KUTLAMAYA SÜNETÇİ MÜCEVHERAT YETER   SİNCE 1998

 

 

Yılın en aşk dolu gününde ona sonsuz aşkınızı en zarif şekilde göstermek ister misiniz? Birbirinden farklı stil ve özgün yorumlarıyla altın ve pırlantanın büyüleyici cazibesini gözler önüne seren Atasay, Sevgililer Günü’nde aşkınızı en büyülü şekilde göstermenin binlerce yolunu sunuyor.

Üstelik 01 Şubat 2015 – 14 Şubat 2015 tarihleri arasında Sevgililer Günü alışverişlerini Atasay’ın birbirinden şık ve zarif tasarımlı ürünlerinden yapanlar, sevdiklerine unutamayacakları bir Sevgililer Günü yaşama fırsatı sunuyor. 750 TL ve üzeri altın ve pırlantalı ürün alışverişlerinizde sonsuz aşkın en zarif temsilcisi altın “Sonsuzluk Küpesi” de Atasay’dan tüm sevenlere hediye.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde kalbinizdeki en özel kişiye sunacağınız hediyelerle duygularınızı ölümsüz kılmak için Atasay mağazalarına ve shop.atasay.com adresine uğramanız yeterli.

Kampanya Bilgileri:
Bu kampanya Atasay mağazalarında 01 Şubat 2015 – 14 Şubat 2015 tarihleri arasında perakende satış fiyatı üzerinden 750 TLve üstü, altın ve pırlantalı ürün alışverişlerinde geçerlidir. Bu kampanyaya Atakulche, tel bilezik, sarrafiye, gümüş ve çelik ürünler dahil değildir. Kampanyada hediye edilecek “Altın Sonsuzluk Küpesi”8 ayar altındır.. Kampanya  7000 adet stokla sınırlıdır. Bu kampanya özel promosyon fiyatı ve/veya indirimli satılan ürünler için geçerli değildir.İlanda kullanılan ürün fotoğrafları baskı ebadında orantılı olarak büyütülmüştür. Kampanya kapsamına dahil 750 TLve üstü faturaya sadece 1 adet “Altın Sonsuzluk Küpesi”hediye edilecektir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kullanılamaz.

KAMPANYA BİLECİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZEL EDEBALİ ŞEHİR KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ’NÜ KUTLADI
ÖZEL EDEBALİ ŞEHİR KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ ÇOCUK HAKLARI GÜNÜ’NÜ KUTLADI
MHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI TALHA ÖZKAN’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
MHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI TALHA ÖZKAN’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI