Advert Advert

MİNİK ÖĞRENCİLERE JONGLÖRLÜK GÖSTERİSİ

Bilecik'te özel bir okulda okuyan anaokulu öğrencilere jonglörlük gösterisi düzenlendi.

MİNİK ÖĞRENCİLERE JONGLÖRLÜK GÖSTERİSİ
MİNİK ÖĞRENCİLERE JONGLÖRLÜK GÖSTERİSİ  İbrahim Rafet Sünetci
Bu içerik 378 kez okundu.
Advert

  Özel Bilecik Edebali Eğitim Kurumları bünyesindeki Özel Edebali Şehir Koleji ve Özel Bilecik Edebali Anaokulu'nda okuyan öğrencilere jonglörlük gösterisi düzenlendi.  

 


  Bilecik'te faaliyet gösteren Özel Bilecik Edebali Anaokulu sosyal aktiviteleri kapsamında , Aktivite ve Gösteri Sanatları Topluluğundan Jonglörlük Sanatçısı misafir etti. Okulun gösteri salonunda yapılan jonglörlük gösterisini izleyen anaokulu öğrencileri hem eğlendi hem de jonglörlük eğitimi aldılar.

 

 

 Konu hakkında açıklama yapan okul sahibi Saadet Güzel, öğrencilerine çeşitli aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirdiklerini anlatarak, "Antalya Aktivite ve Gösteri Sanatları Topluluğundan Jonglörlük Sanatçısı misafir ettik. İzlerken eğlendiren bu sanat aslında sadece eğlendirmekle kalmıyor.

 

 

 Bu işi yapan insanlar beyinlerinin sağ ve sol loblarını aynı anda çalıştırıyor. Bu da demek oluyor ki; longlörlerin yaptıkları gösteriler aynı zamanda dikkat, konsantrasyon ve zeka gelişiminde büyük rol oynuyor.

 

 

 Gösterinin sonunda sanatçımız bu konular hakkında öğrencilerimize bilgiler verip küçük zeka etkinlikleri yaptırdı. Uzun lafın kısası bugün yine hem eğlendik hem öğrendik" dedi.

BİLECİK HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ BİLECİK İL YÖNETİM KURULU TOPLANDI
AK PARTİ BİLECİK İL YÖNETİM KURULU TOPLANDI
SAFFET ŞEKER ORTAOKULU’NDAN İLK KURŞUN VİDEOSU
SAFFET ŞEKER ORTAOKULU’NDAN İLK KURŞUN VİDEOSU