Advert Advert

GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Bilecikli iş adamı Ramazan Kurtulmuş tarafından yaptırılan mescidin açılışında AK Partililer bir araya geldi.

GÖRKEMLİ AÇILIŞ
GÖRKEMLİ AÇILIŞ İbrahim Rafet Sünetci
Bu içerik 1837 kez okundu.
Advert

 Bilecikli iş adamı Ramazan Kurtulmuş tarafından yaptırılan mescidin açılışında AK Partililer bir araya geldi.  

 


  Cuma namazı sonrası yapılan açılışa AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bilecik’in Bayırköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Yaman,  AK Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, Bilecik Engelsizm Yaşam ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Halit Altıntaş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

 Açılış öncesi bir konuşma yapan Bilecikli iş adamı Ramazan Kurtulmuş Bilecik'te ticari hayatta alt yapı eksikliği olduğunu belirterek, “Bizde bu alt yapı eksikliği noktasında her ne kadar katkı sağlayabildiysek ne mutlu bizlere. Buradaki esnaf arkadaşlara ticarethanelerinin hayırlı olmasını, bol kazançlar ve bol müşteriler gelmesini temenni ediyorum. İnşallah bundan sonra kirada olan dükkan açacak arkadaşların hepsine de Allah-u Teala dükkan nasip eylesin diyorum.

 

 

 Biliyorsunuz memlekette ticareti geliştirmek için bu alt yapıyı kurmak lazım. Bu alt yapıyı kurarsanız, ticareti geliştirirseniz ticaret gelişirse de memleket zenginler, zenginledikçe de herkesler mutlu olur. İnşallah önümüzdeki süreçte ticaretin daha fazla gelişmesi, daha fazla hak ettiği yerlere gelmesi Bilecik’imizin, ilimizin kalkınması noktasında bu manada alt yapıyı yapmayı bizlere ve esnaf arkadaşlara Allah-u Teala nasip etsin diyorum” dedi.

 

 

  AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ise Türkiye'nin gelişmesinin yatırımlara bağlı olduğunu ifade ederek, “Yatırımların da olabilmesi için hepimizin gayret göstermesi gerekiyor. Bu anlamda Ramazan bey sağ olsun burada böyle bir yatırım gerçekleştirmiş. Kendisinden de böyle burada işletmeler adına Bilecik esnafımızın da burada dükkanları olmuş. Ben hepsine hayırlı, uğurlu olsun diyorum. Bugün tabi bu sadece bir pasaj şeklinde dükkanları ihtiva eden bir yer değil. Bunun yanında da buradaki esnafımızın ibadetini rahat yapabilmesi için bir mescit.

 

 

 Bunun yanında sosyal sorumluluğumuz altında da Ramazan bey sağ olsun burada engelliler derneğimize de bir yer tahsis ederek onlarında toplumda farkındalık oluşturabilme adına, kendi faaliyetlerini organize edebilmeleri adına bir yer tahsis etmiş. Hem bunun için, hem mescit için, hem buradaki esnafımız için, hepimiz için, Bilecik’imiz için hayırlı, uğurlu olsun. Bilecik büyürse Türkiye büyür. Türkiye büyürse de milletimizin refahı, mutluluğu daha da artar diyorum. Tekrar hayırlı, uğurlu olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum” diye konuştu. 

 


  Konuşmaların ardından Bilecik İl Müftüsü Necati Akkuş’un dua okumasıyla mescidin açılışı gerçekleştirildi. Öte yandan açılış sonrası vatandaşlara pilav ve ayran ikramı yapıldı.

BİLECİK HABER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet     2017-12-01 Böyle iş adamları lazım alkah razı olsun .gönüllerin vekili
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ BİLECİK İL YÖNETİM KURULU TOPLANDI
AK PARTİ BİLECİK İL YÖNETİM KURULU TOPLANDI
SAFFET ŞEKER ORTAOKULU’NDAN İLK KURŞUN VİDEOSU
SAFFET ŞEKER ORTAOKULU’NDAN İLK KURŞUN VİDEOSU