Advert

ASFALT YAMA VE PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından kentin çeşitli yerlerindeki asfalt yama ve kilit parke taşı çalışmaları devam ediyor.

ASFALT YAMA VE PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
ASFALT YAMA VE PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR  İbrahim Rafet Sünetci
Bu içerik 138 kez okundu.
Advert

 Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından kentin çeşitli yerlerindeki asfalt yama ve kilit parke taşı  çalışmaları devam ediyor.

 


  Vatandaşların daha rahat ve kolay bir şekilde ulaşımlarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında birçok noktada çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bazı kurumlar tarafından bozulan yollar onarılıyor. Büyüyen ve gelişen  Bilecik'te gerek inşaat çalışmaları ile gerek kimi kurumların gerçekleştirdiği doğalgaz ve iletişim ağı çalışmaları nedeniyle bozulan yollar, Bilecik Belediyesi tarafından onarılıyor.

 

 

 Çalışmalar kapsamında Ertuğrulgazi, Bahçelievler, Hürriyet Mahallesi'ndeki cadde ve yollarda asfalt yama ve bakım çalışmaları yapılırken, çarşı merkezi ve İsmetpaşa Mahallesinde de kilit parke taşı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şu ana kadar yapılan çalışmalar ile birçok noktadaki yağmur suyu hatları yenilenen Bilecik'te birçok noktada ise parke ve kilit taşı çalışması da gerçekleştiriliyor.

bilecik belediye asfalt çalışma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VALİ BÜYÜKAKIN’A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
VALİ BÜYÜKAKIN’A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
EĞİTİM BİR- SEN VE TÜRK EĞİTİM SEN’DEN “EĞİTİMCİYE ŞİDDETE DUR” TEPKİSİ
EĞİTİM BİR- SEN VE TÜRK EĞİTİM SEN’DEN “EĞİTİMCİYE ŞİDDETE DUR” TEPKİSİ