Advert

MİNİKLER BU GEZİDE ÇOK EĞLENDİ

Özel Edebali Eğitim Kurumları Anaokulu ve ilkokul öğrencileri ile öğretmenlerinden oluşan heyet, Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

MİNİKLER BU GEZİDE ÇOK EĞLENDİ
MİNİKLER BU GEZİDE ÇOK EĞLENDİ  İbrahim Rafet Sünetci
Bu içerik 621 kez okundu.

  Özel Edebali Eğitim Kurumları Anaokulu ve ilkokul öğrencileri ile öğretmenlerinden oluşan heyet, Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. 

 

 

  Bilecik'te sokak hayvanlarına ilişkin birçok güzel ve önemli işlevi gören Bilecik Belediyesi Sokak Hayvanları Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, birçok okuldan gelen öğrenci grubunu ağırlamaya devam ediyor. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler, hayvan barınağındaki kedi ve köpekleri severek fotoğraf çektirdi.

 

 

 Barınaktaki faaliyetler ile sokak hayvanları hakkında minik öğrencilere bilgi veren Veteriner İşleri Müdürü Nedret Avcı, öğrencilerin merak ettiği sorulara da cevap verdi. Sokak hayvanları ile bol, bol fotoğraf çektiren öğretmen ve öğrenciler, sokak hayvanları için büyük işlevler gören tesisi şehre kazandırdığı için Belediye Başkanı Selim Yağcı ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

 

BİLECİK ANAOKULU İLKOKUL SOKAK HAYVANLARI ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN YAĞCI, SÜNNET MERASİMİNE KATILDI
BAŞKAN YAĞCI, SÜNNET MERASİMİNE KATILDI
BİLECİK BELEDİYESİ MÜZİK KURSLARI 23 EKİM’DE BAŞLIYOR
BİLECİK BELEDİYESİ MÜZİK KURSLARI 23 EKİM’DE BAŞLIYOR