Advert

21 YATAKLI YENİ YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ AÇILDI

Bilecik Devlet Hastanesi 21 yataklı yeni Yoğun Bakım Ünitesi açıldı.

21 YATAKLI YENİ YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ AÇILDI
21 YATAKLI YENİ YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ AÇILDI İbrahim Rafet Sünetci
Bu içerik 2511 kez okundu.
Advert

Bilecik Devlet Hastanesi 21 yataklı yeni Yoğun Bakım Ünitesi açıldı. 

 

 

  Gerçekleştirilen açılışa, Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. M.Burak Öztop, Bilecik Devlet Hastanesi Yöneticisi Uz. Dr. Hüseyin Üçkardeş, Bilecik Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Rıza Mısırlılar, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. S. Kadir Keskin ve hastane personeli katıldı. Maliyeti 1 milyon 200 bin lira olan yeni ünitenin açılışında bir konuşma yapan Bilecik Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. M. Burak Öztop, bütün kaynakların Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı genel bütçeden yapıldığını belirtti.

 

 

 Öztop, “Hali hazırda 10 yataklı 2. basamak ve 6 yataklı 1. Basamak yetersiz bir yoğun bakım ünitemiz vardı. Bakanlığımızın 2023 planlarında ilimize tanımlanmış 15 yataklı 2. basamak yoğun bakım hedeflerine ulaşmamızı sağlayan projemizde Bilecik halkına daha yüksek kalite ve konforda artmış kapasiteyle hizmet vermiş olacağız.

 

 

 Bu projede yapımında katkısı olan başta Bakanlığımız, Valiliğimiz, ilimizin yerel siyasi liderliklerini ve kamu hastaneleri çalışanlarımız olmak üzere kendi personelimiz her anının 24 saatini burada geçiren yoğun bakım personeli arkadaşlarımız, kamu hastanelerinde tıbbi ve idari hizmetlerde, mali hizmetlerde bulunan arkadaşlarımıza özel özel ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

 

 Halkımıza artık il dışında başka yerlere çok gerek kalmadan, çok kaliteli yoğun bakım hizmetini burada vermemizi sağlayacak olan yeni 15 yataklı 2.basamak ve 6 yataklı 1.basamak yoğun bakım ünitelerimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

 

  Açılış kurdelasının kesilmesinin ardından yeni Yoğun Bakım Ünitesi gezildi. Öte yandan açılışa il protokolünden kimsenin katılmaması gözlerden kaçmadı.

 

bilecik hastane yoğun bakım 21 yatak açıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VALİ BÜYÜKAKIN’A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
VALİ BÜYÜKAKIN’A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
EĞİTİM BİR- SEN VE TÜRK EĞİTİM SEN’DEN “EĞİTİMCİYE ŞİDDETE DUR” TEPKİSİ
EĞİTİM BİR- SEN VE TÜRK EĞİTİM SEN’DEN “EĞİTİMCİYE ŞİDDETE DUR” TEPKİSİ